KLINIKA FORMY

ZRÓB TO DLA SIEBIE

poznaj

Nasz zespół!

Składa się z specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży fitness i dietetyki. Każdy trener którego zatrudniamy, przechodzi przez bardzo szczegółowy test wiedzy i kompetencji, aby zapewnić naszym klientom jak najlepszą usługę.

Marta jest naszym głównym trenerem oraz opekunem grupy, doświadczenie w branży to ponad 6 lat, specjalizuje się w treningu kobiet oraz diecie.

Marta

Trener/dietetyk

Kamil to trener personalny z pasji. Jego doświadczenie w branży to już ponad 12 lat treningu siłowego.

Kamil

Trener/dietetyk

Pierwszy kontakt masz właśnie z Anią, ona odpowiada na Twoje wiadomości na Facebook, oraz email. W branży fitness od 4 lat. 

Ania

Konsultant/trener

Stała opieka

Otrzymasz stały kontakt z trenerem przez cały okres trwania otrzymanego planu, w każdej chwili możesz zadać dowolne pytania oraz co 2 tyg zdajesz raport z postępów aby wszystko mieć pod pełną kontrolą i wprowadzać odpowiednie zmiany jeżeli jest to konieczne.

Indywidualnie dopasowana dieta

Do każdego podchodzimy indywidualnie, dieta zostaje dopasowana do Ciebie na podstawie wywiadu z Tobą, możesz wybrać jakich składników nie lubisz. Dieta jest obliczana tak że nie będziesz chodzić głodna, a wygląd z tygodnia na tydzień będzie co raz lepszy, stawiamy również na naukę zdrowego odżywiania tak aby po zakończeniu diety nie pojawił się efekt jo-jo.

Trening pod ciebie

Otrzymasz skuteczny, i ułożony pod Ciebie plan treningowy dopasowany do Twoich warunków domowych, lub na siłownię, w zależności od Twoich oczekiwań.

Poznaj

Historię kobiet które do nas dołączyły, i osiągneły swój cel! 

Natalia -7kg w 7 tyg!

„Przez zamknięte siłownie zasiedziałam się i przybrałam sporo na wadze, dzięki grupie treningowej online Klinika Formy zaczełam trenować w domu i udało mi się wrócić do formy”

Alicja -6kg w 5 tyg!

„Zawsze miałam problem z dolną częścią brzucha, próbowałam wszystkiego i nic nie przynosiło efektów, dopiero fachowa pomoc specjalistów z kliniki formy przyniosła efekty”

Zosia -8kg w 6 tyg!

„Długo szukałam odpowiedniej diety, zależało mi na tym aby była smaczna, tania, oraz prosta w przygotowaniu, i tutaj udało mi się taką znaleźć, Polecam!”

Basia -12kg w 10 tyg!

„Jestem już starszą osobą, miałam spory problem z cholesterolem, dzięki pomocy kliniki czuję się dużo lepiej oraz zredukowałam już 10kg”

Karolina -8kg w 4 tyg!

„Dziękuję Klinice Formy za pomoc, oraz ogromne wsparcie które otrzymałam na grupie od wielu wspaniałych kobiet!”

Martyna -15kg w 12 tyg!

„Przez ciągły stres i problemy z tarczycą sporo przytyłam, mimo że zdrowo się odżywiałam. Dopiero pomoc Kliniki formy przyniosła efekty, dziękuję! „

Gabrysia -15kg w 10 tyg!

„Zawsze byłam szczupła, aż nagle zaczełam przybierać na wadze z powietrza, okazało się że mam problemy z tarczycą, dopiero odpowiednio dopasowana dieta i trening pomogły mi unormować wagę”

Jola -3kg w 2 tyg!

„Ostatnio czułam się jakaś spuchnęta i nie mogłam znaleźć przyczyny, aż trafiłam na pomoc kliniki gdzie okazało się że zgromadziło mi się sporo wody podskórnej”

Asia -20kg w 16 tyg!

„Mieszkam w Londynie, cały czas tylko praca i brak pomysłów na posiłki przez co odżywiałam się na mieście, postanowiłam to zminieć i udało się dzięki pomocy kliniki”

Gabrysia -17kg w 15 tyg!

„Czułam się źle w swoim ciele, wszystkie ciuchy były za małe, postanowiłam to zmienić i zaczęło się od darmowej konsultacji z Martą – dziękuję!”

Justyna -13kg w 4 tyg!

„Cześć, jestem Justyna. Od zawsze miałam duży problem z nadwagą, z którą nie mogłam sobie poradzić. Dzieki pomocy kliniki uwirzyłam w siebie i zmieniłam swoje życie – dziękuje! „

Paulina -8kg w 7 tyg!

„Zmagałam się z brzuchem po ciąży, który było mi ciężko zrzucić, już w 7 tyg współpracy widać ogromny postęp, ale wciąż trenuję z kliniką i nie odpuszczam”

pakiety

klinika formy

pakiety

Skuteczne plany dietetyczne oraz

treningowe + opieka trenerska

(-50% dla każdego nowego klienta – liczba miejsc ograniczona)

Już za 35 eur na okres aż 8 tygodni.

Poprawy zdrowia

Aby pięknie wyglądać, musimy zadbać w pierwszej kolejności o nasze zdrowie, które jest fundamentem do pracy nad wymarzoną sylwetką! 

Poczuć się lepiej

Zdrowy tryb życia sprawi że nie będziesz już ospała i słaba, więcej energii do życia i uśmiech od ucha do ucha, tym się kierujemy!

Poprawy  wyglądu

Chcemy abyś czuła się jak najlepiej w swoim ciele, aby wyzbyć się niepotrzebnych kompleksów i nabrać pewności siebie!

zalety naszej diety

zobacz więcej ⬇ROZWIŃ⬇

Naszym zdaniem dieta nie może być nudna! Dlatego nasz plan składa się tak na prawdę aż z 4 planów. Wygląda to tak że do każdego posiłku otrzymujesz po 4 czasem nawet więcej, przykłądów co możesz zjeść np: Posiłek 1 śniadanie

✅Przykład śniadania 1

✅Przykład śniadania 2

✅Przykład śniadania 3 

✅Przykład śniadania 4

I tak do każdego posiłku, więc dieta się nie nudzi!

zobacz więcej ⬇ROZWIŃ⬇

Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, aby dieta była skuteczna musi być dopasowana do klienta. Osoba która waży 90 kg, nie może jeść tyle co osoba która waży 60 kg, pamiętaj że mniej kalorii nie znaczy lepiej!  Dlatego nie kupuj gotowców przez internet bez żadnej konsultacji z trenerem. Po dołączeniu do naszej grupy zostanie przeprowadzony z Tobą krótki wywiad na podstawie którego zostanie ułożony plan dla Ciebie. 

zobacz więcej ⬇ROZWIŃ⬇

W naszej diecie używamy podstawowych składników, dostępnych w każdym markecie. Nie używamy krabów ani innych drogich owoców morza i tego typu składników, ponieważ są one zbyt drogie, oraz trudno-dostępne. Zatem kupując naszą dietę masz pewność że będzie ona tania, dostępna w każdym markecie w Polsce oraz za granicą i szybka w przygotowaniu.

zalety treningu

zobacz więcej ⬇rozwiń⬇

Jako że nasza klinika formy jest tylko dla kobiet, to trening jest opracowany i dopasowany do kobiecego organizmu. Nasze treningi są przetestowane przez dziesiątki zadowolonych klientek, trenując regularnie naszym planem masz gwarancję efektów!

zobacz więcej ⬇rozwiń⬇

To my dopasowujemy się do Ciebie, mówisz nam jakie masz warunki do ćwiczeń a my ustalamy dla Ciebie plan, możesz równie skutecznie trenować w domu jak i na siłowni.

zobacz więcej ⬇rozwiń⬇

W naszym planie treningowym otrzymasz dokładne instrukcje krok po kroku jakie ćwiczenia masz wykonywać, ile serii masz robić oraz ile powtórzeń. Możesz również prowadzić swój dzienniczek w którym będziesz zapisywać ile powtórzeń dałaś radę zrobić, aby w kolejnym treningu zrobić progres i dać z siebie więcej, to daje gwarancję jeszcze lepszych efektów.

1.czy po 8 tygodniach muszę dalej płacić?

Absolutnie nie! ponieważ nie wiążemy się żadną umową, po 8 tygodniach wystarczy że będziesz się trzymać zdrowych nawyków żywieniowych których nauczysz się przez ten okres, i nic więcej już nie musisz kupować.

2.Czy w każdej chwili mogę kontaktować się z trenerem?

Tak, w każdej chwili możesz napisać do trenera, jeżeli jakiś posiłek nie będzie Ci odpowiadał to będziesz mogła go skorygować z trenerem, oraz rozwiązać każdy inny problem, dodatkowo co 2 tyg zdajesz raport z postępów aby na bierząco mieć wszystko pod kontrolą.

3.ile trzeba czekać na plany od zamówienia?

Na plany od zamówienia czeka się zazwyczaj do 3 dni roboczych, ale zazwyczaj trwa to tylko 24h.

4.czy dieta jest ustalana indywidualnie?

Tak, po zakupie wybranego pakietu zostaje przeprowadzony z Tobą krótki wywiad na podstawie którego zostaje ustalona dieta, możesz wybrać ile chcesz mieć posiłków oraz jakich składników nie lubisz a my już wszystko ułożymy tak aby dieta była smaczna, tania oraz szybka w przygotowaniu.

5.jak wygląda dieta?

Staramy się dostosować dietę idealnie pod Ciebie, tak aby była dla Ciebie smaczna, tania oraz szybka w przygotowaniu, dlatego w naszych dietach używamy pełnowartościowych oraz ogólnodostępnych składników tak aby nie zależnie  od tego w jakim kraju mieszkasz były dostępne. 

W naszych dietach nie używamy takich składników jak owoce morza oraz innych tego typu drogich i ciężko dostępnych składników.

6.jak mogę z wami porozmawiać przed zakupem?

Przed zakupem możesz z nami bez problemu porozmawiać na naszym Facebook, tam odpowiadamy najszybciej.

Lub jeżeli wolisz to możesz pisać na mail: kontakt@klinikaformy.pl