Jak skutecznie zmienić sylwetkę w 4 tyg 

Bez efektu jo-jo! 

Promocja!

Trening

(2 opinie klienta)

Wybierając ten pakiet otrzymujesz:

  • Skuteczny plan treningowy
  • Trening dostosowany do warunków domowych, lub na siłownię
  • Stały kontakt na mail lub messenger z trenerem przez 8 tyg
  • Dodatkowy plan na pośladki

69.00

Koniec promocji za:

OTRZYMUJESZ 100% GWARANCJI, LUB ZWROT PIENIĘDZY:

Kupując nasz skuteczny poradnik albo zobaczysz efekty … albo zwrócimy Ci pieniądze.

Po tym, jak setki kobiet odniosło sukces z tym poradnikiem, nasz zespół jest tak przekonany, że będzie w stanie Ci pomóc, że jesteśmy gotowi zaoferować Ci gwarancję efektu.

Jeżeli zastosujesz się do zaleceń poradnika, to jesteś w stanie samodzielnie zmienić swoją sylwetkę, pierwsze efekty pojawią się już po tygodniu-dwóch.  Jeżeli przejdziesz nasz plan i będziesz trzymać się naszych zaleceń i w przeciągu 3 miesięcy nie zauważysz efektów i progresu, zwrócimy Ci wszystkie pieniądze ! Twój progres i efekty są dla nas najważniejsze.

W naszym programie wierzymy w nasz system, ale przede wszystkim w TWÓJ sukces!

2 opinie dla Trening

  1. Daria44

    Zależało mi na konkretnym planie treningowym w warunkach domowych, wielokrotnie już kupowałam różne plany od trenerów lecz każdy był że tak powiem „KOPIUJ-WKLEJ” i żaden mi nie odpowiadał, dlatego skorzystałam z darmowej konsultacji przed zakupem planu i dopasowałam go idealnie pod siebie, Pani Marta z Kliniki Formy napisała dla mnie na prawdę dobry plan. Polecam serdecznie!

  2. Kasia

    Plan taki jakiego szukałam, szczególnie na pośladki. Już po 2 tyg treningu są podniesione i jędrne mimo że trenuje tylko w domu! Polecam 🙂

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poznaj

Historię kobiet które do nas dołączyły, i osiągneły swój cel! 

Natalia -7kg w 7 tyg!

„Przez zamknięte siłownie zasiedziałam się i przybrałam sporo na wadze, dzięki Klinice Formy zaczełam trenować w domu i udało mi się wrócić do formy”

Alicja -6kg w 5 tyg!

„Zawsze miałam problem z dolną częścią brzucha, próbowałam wszystkiego i nic nie przynosiło efektów, dopiero fachowa pomoc specjalistów z kliniki formy przyniosła efekty”

Zosia -8kg w 6 tyg!

„Długo szukałam odpowiedniej diety, zależało mi na tym aby była smaczna, tania, oraz prosta w przygotowaniu, i tutaj udało mi się taką znaleźć, Polecam!”

Basia -12kg w 10 tyg!

„Jestem już starszą osobą, miałam spory problem z cholesterolem, dzięki pomocy kliniki czuję się dużo lepiej oraz zredukowałam już 10kg”

Karolina -8kg w 4 tyg!

„Dziękuję Klinice Formy za pomoc, oraz ogromne wsparcie które otrzymałam, bez tego by się nie udało!”

Martyna -15kg w 12 tyg!

„Przez ciągły stres i problemy z tarczycą sporo przytyłam, mimo że zdrowo się odżywiałam. Dopiero pomoc Kliniki formy przyniosła efekty, dziękuję! „

Gabrysia -15kg w 10 tyg!

„Zawsze byłam szczupła, aż nagle zaczełam przybierać na wadze z powietrza, okazało się że mam problemy z tarczycą, dopiero odpowiednio dopasowana dieta i trening pomogły mi unormować wagę”

Jola -3kg w 2 tyg!

„Ostatnio czułam się jakaś spuchnęta i nie mogłam znaleźć przyczyny, aż trafiłam na pomoc kliniki gdzie okazało się że zgromadziło mi się sporo wody podskórnej”

Asia -20kg w 16 tyg!

„Mieszkam w Londynie, cały czas tylko praca i brak pomysłów na posiłki przez co odżywiałam się na mieście, postanowiłam to zminieć i udało się dzięki pomocy kliniki”

Gabrysia -17kg w 15 tyg!

„Czułam się źle w swoim ciele, wszystkie ciuchy były za małe, postanowiłam to zmienić i zaczęło się od darmowej konsultacji z Martą – dziękuję!”

Justyna -13kg w 4 tyg!

„Cześć, jestem Justyna. Od zawsze miałam duży problem z nadwagą, z którą nie mogłam sobie poradzić. Dzieki pomocy kliniki uwirzyłam w siebie i zmieniłam swoje życie – dziękuje! „

Paulina -8kg w 7 tyg!

„Zmagałam się z brzuchem po ciąży, który było mi ciężko zrzucić, już w 7 tyg współpracy widać ogromny postęp, ale wciąż trenuję z kliniką i nie odpuszczam”